Title Left Line
Yolo Blog
Title Right Line
you only live once
live life well !
post featured image

סיורי אוכל מומלצים בתל אביב


הצטרפו אלי לסיורי אוכל מומלצים בשכונות השונות בתל אביב - נווה שאנן, סמטאות יפו, שוק שרונה ועוד, אשר כל אחד מציג את העיר בזווית אחרת. לא רק לתל אביביים.
הגעה:
דרום תל אביב

סיורי אוכל בתל אביב - בואו לראות מקום דרך הבטן

לסיור האוכל בתל אביב יצאנו עם חברת בוקא סיורים, שמציעים שבעה סיורי אוכל שונים, ששישה מהם בתל אביב, והסלוגן שלהם הוא: "בואו לראות מקום דרך הבטן". על בוקא סיורים שמעתי פעם ראשונה מחברה טובה שעשתה את סיור האוכל של נווה שאנן עם חברים מהעבודה והתלהבה ממש. למחרת שמעתי עוד המלצה עליהם מחברתי נופר שיצאה איתם לסיור האוכל של שכונת התקווה, ואז כבר החלטתי שגם אני חייבת להצטרף לאחד הסיורים שלהם. אנחנו בחרנו להצטרף הפעם לסיור האוכל של נווה שאנן, כי זה אזור שבקושי יצא לי להגיע אליו בתל אביב ומאוד עניין אותי לשמוע עליו.  

בסיור שמענו על שכונת נווה שאנן, שאותה אתם מכירים כיום כמקום משכנם של פושעים, נרקומנים ומהגרים: אריתראים, סודנים, פיליפינים, נאפלים, אוקאינים ועוד. מסתבר שהשכונה הייתה שכונה דיי סימפטית עד לשנות ה-90, אבל את מה שקרה לשכונה אשאיר למדריך לספר לכם. בסיור עברנו בארבע מסעדות שונות של המהגרים שגרים באזור וזכינו לטעום מהאוכל המסורתי והייחודי שלהם: מסעדה סינית, אריתראית, סודנית וחמארה אפריקאית של נרגילות, קפה ושייקים. נשמע מגניב, לא?
מה שעוד אהבנו בסיור זה את המדריך, מוני, שהוא בעל ידע נרחב על השכונה ותושביה וגם במיוחד את עגלת ההפתעות של מוני. בעגלה היו עזרים נלווים לסיור כמו מים, מגבונים ויינות (לבן ואדום). בהתחלה היה נראה לנו מוזר להתחיל לשתות יין ב-11:00 בבוקר, אבל מוני המשיך למזוג לנו עוד יין לאורך הסיור, מה שתרם גם הוא לאווירה השמחה והמגניבה של הסיור. 

הסיור של נווה שאנן יוצא פעם בשבוע, בשבתות. יש גם אופציה לצאת לסיור פרטי אם אתם קבוצה מעל שמונה אנשים, ובמקרה כזה פשוט תדברו איתם ישירות. הסיור גם מתאים לצמחונים, טבעוניים, בעלי רגישות ללקטוז או גלוטן - פשוט צריך להודיע לפני למוני. בלינק הזה תוכלו לקרוא עוד מידע על הסיור וגם על שאר הסיורים של בוקא ופה תוכלו לקרוא את הפוסט של נופר על סיור האוכל של שכונת התקווה אליו היא יצאה.

לסיור הזה תוכלו לקבל הנחה של 20 ש"ח ברכישת המדריך המלא לתל אביב!!!
לפרטים נוספים לחצו כאן.
בנוסף - 30% הנחה לרכישת המדריך בשימוש בקוד: yoloblog30

סיור אוכל בתל אביב עם בוקא
בוקא סיורים

סיור אוכל בתל אביב

סיור קולינרי בשוק הפשפשים עם שף פרטי

לסיור האוכל בשוק הפשפשים יצאתי עם שף רועי רונן חוויות קולינאריות. רועי הוא שף כבר שנים רבות ובשנים האחרונות הוא גם מוביל סיורים קולינאריים בארץ, בהודו ובסין. ללא ספק סיורי אוכל הם הסיורים המועדפים עלי בארץ ובעולם (יצא לכם לקרוא על סיור האוכל שעשינו בפריז?) כי אני זוכה לשמוע סיפורים מעניינים על המקום בו אני מטיילת ולטעום מאכלים מקומיים - שני דברים שאני אוהבת לעשות.

אני הצטרפתי לשף רועי לסיור ערב בשוק הפשפשים שביפו. הסיור התחיל בשעה שש בערב וכך יצא לנו לחוות את השינוי שהשוק עובר אחרי שכל הסוחרים יוצאים מהמקום והשוק הופך למקום בילויים תוסס. בסיור יצא לי לטעום אוכל טעים ומגוון בחמש מקומות שונים: פחזניה מעלפת ממולאת קרם אגוזים, בירות תוצרת הארץ, מאכליים גיאורגיים מסורתיים, גבינות מיוחדות ממעדנייה מקומית ולקינוח מלבי. הסיור עצמו מלווה בהסברים של רועי על האזור ועל המסעדות, בסיפורים מעניינים על שפים מוכרים ואפילו מוסיף טיפים לבישול. תבואו עם בטן ריקה.

הסיורים של שף רועי רונן הם סיורים פרטיים ותוכלו לתאם איתו מראש את מועד הסיור בו תחפצו.

סיור אוכל בשוק הפשפשים, גבינות במעדניה של פועה
טעימות של גבינות
סיור קולינארי ביפו
סיור קולינארי בשוק הפשפשים - פחזניה כזו עוד לא טעמתם

סיור אוכל בשוק הפשפשים, חצפורי בטש וטאשה
ח'צפורי מוצלח ביותר
ביר בזאר בירה חתול שמן
טעימות של בירות ישראליות

יצאתם לאחד הסיורים בעקבותיי? יש לכם המלצות לעוד סיורים אוכל מגניבים בתל אביב?
אשמח לשמוע בתגובות

5 תגובות

Follow me on Instagram
כל הזכויות שמורות ל YOLO Blog – יולו בלוג טיולים – מלונות, מסעדות, אטרקציות ומסלולי טיול בארץ ובעולם
Icons made by iconixar from www.flaticon.com
Flat Design Vectors by Vecteezy
Icons made by Freepik from www.flaticon.com
Design vector created by macrovector - www.freepik.com
Circle vector created by macrovector - www.freepik.com
Hands vector created by macrovector - www.freepik.com
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram
Share
Pin
WhatsApp
Email