אנחנו סהר ורועי, זוג מהנדסים, נשואים טריים (ויש לנו גם כלב חמוד בשם רינגו!). הכרנו בשנת 2012 בזמן הלימודים באוניברסיטת בן גוריון, ושנינו מאוד אוהבים לטייל בארץ ובעולם (אנחנו גם מאוד אוהבים לצלם ולערוך תמונות – כל התמונות שתראו בבלוג, אלו תמונות שאנחנו צילמנו).

לפני כל טיול אנחנו חורשים את האינטרנט ועושים סקר שוק מעמיק מראש על החופשות שלנו. אם כבר השקענו מאמץ – אז למה לא לשתף כדי שכולם ירוויחו? כך בעצם נולד הבלוג שלנו. פה אנחנו מספרים על היעדים שהיינו בהם, החוויות שעברנו, מסעדות טובות, ושלל טיפים שגילינו על הדרך – שיכולים לחסוך לכם זמן, מאמץ ולפעמים גם כסף.

אם יש לכם שאלות או הערות אתם מוזמנים לכתוב לנו בדף הפייסבוק שלנו או לכתובת המייל שלנו.

* גילוי נאות: חלק מהלינקים באתר מועברים דרך רשת affiliation ולכן כשאתם נכנסים דרכם ומבצעים הזמנה או רכישה של מוצר, מופרשת לנו עמלה שעוזרת לנו לשלם על תחזוקת הבלוג, ללא שום עלות מצדכם. נהפוך הוא – חלק מהלינקים ייקחו אתכם למבצעים שיוזילו עבורכם את הרכישה/ההזמנה, כך שתוכלו אפילו לחסוך כמה גרושים.

חוץ מזה, חשוב לנו לציין שלא נמליץ על מקומות או מוצרים שאנחנו לא מאמינים בהם או נהנינו בהם, ולכן כל ההמלצות בבלוג הן אותנטיות. אם בכל זאת ביקרתם במקום בעקבותינו ולא נהניתם, נשמח שתספרו לנו.