למטבח

בלנדר נוטרי נינג'ה Nutri Ninja 1500W

נוטרי נינג'ה הוא מותג חדש יחסית שקוטף הרבה מחמאות לאחרונה (זהו הבלנדר הנמכר ביותר באמאזון-אנגליה והדירוג שלו ע"י הקונים מאוד גבוהה). הנינג'ה הוא בלנדר חזק ביותר - 1500W, והוא מגיע עם מיכל גדול של קצת יותר מ-2 ליטר ועוד 3 כוסות לשייק.

את הנינג'ה מומלץ להזמין מאמאזון אנגליה דרך הלינק הבא - העלות: 146 פאונד (כ-670 ש"ח, כולל המשלוח) לעומת 1,114 ש"ח בקניה בארץ, כלומר כ- 40% זול יותר. הגרסה האנגלית מתאימה למערכת החשמל הישראלית.

משאבת הואקום של Vacu Vin

כבר ממזמן הבנו שיין הוא לא רק טעים, אלא גם טוב לבריאות (במינון נכון, כמובן). אלו מביניכם שניסו לשמור בקבוק פתוח מוכן ללגימה מזדמנת יודעים שלוקח לא הרבה זמן עד שהיין מתחמצן ומתקלקל, גם במקרר. 

הפתרון של Vacu Vin הוא פשוט וטוב - בעזרת משאבת הואקום והפקק היעודי תוכלו לווקם את בקבוק היין ולהוציא ממנו את החמצן שגורם לו להתקלקל מהר. כך תוכלו להאריך את אורך חיי החיים של בקבוק היין הפתוח שלכם בעוד מספר ימים.

מחיר: 16$ (כ-56 ש"ח, כולל משלוח) למשאבה + פקק אחד, דרך הלינק הבא, לעומת 193 ש"ח בזאפ. פקקים מקוריים נוספים ניתן לקנות בזוגות דרך הלינק הבא במחיר של 11$ לזוג (39 ש"ח, כולל משלוח).

לחיצה על התמונות תוביל אתכם לעמוד המוצר ב-eBay

כללי

ראוטר TP-Link AC1350

ראוטר של חברת TP-LINK העולמית שמוצריה נמכרים במעל 100 מדינות ברחבי העולם. זהו ראוטר אמין וחזק שפועל בשיטת הפס הכפול (dual band) בשני תדרים 2.4Ghz ו- 5Ghz ומגיע למהירות משולבת מקסימאלית של 1350 מגהביט לשניה.

במילים פשוטות יותר - אם יש לכם חיבור לאינטרנט מהיר (בין 100 מגה ל1000 מגה) ואתם רוצים ראוטר אמין שלא יאט לכם את קצב הגלישה - אתם צריכים את הראוטר הזה.

את הראוטר ניתן להזמין מאמאזון אנגליה דרך הלינק הבא - המחיר: 43 פאונד (כ-196 ש"ח, כולל משלוח), לעומת כ-300 עד 500 ש"ח לראוטרים מקבילים במהירותם הנמכרים בארץ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *